Niezawodne serwery wirtualne na Ukrainie i za granicą, szybki hosting stron, poczta i kopie zapasowe, synchronizacja i udostępnianie plików. A także — pierwszy na Ukrainie i jeden z pierwszych na świecie serwis infrastruktury kontenerowej i automatyzacji procesów CI/CD

Usługi i rozwiązania chmurowe do hostingu i przechowywania danych

Usługi chmurowe umożliwiają bezpieczne przechowywanie dowolnej ilości danych i dostęp do nich w dowolnym czasie oraz z dowolnego urządzenia. Zdalne przechowywanie danych to wygodne i opłacalne rozwiązanie dla biznesu.

Niezawodne usługi chmurowe oferuje Tucha, pierwszy ukraiński dostawca infrastruktury chmurowej. Od 2012 roku zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów wirtualizacyjnych. Dzięki Tucha klienci mają dostęp do serwerów wirtualnych o elastycznych konfiguracjach, dedykowanych serwerów fizycznych do wynajęcia, usług hostingu kopii zapasowych, niezawodnego hostingu poczty i stron internetowych w ukraińskich i zagranicznych centrach danych, a także przechowywania w chmurze do synchronizacji i udostępniania plików. Ponadto jako pierwsi na Ukrainie i jedni z pierwszych na świecie uruchomiliśmy usługę udostępniania infrastruktury kontenerowej i automatyzacji procesów CI/CD.

Usługi

Free
7 Day Test

Serwery wirtualne i sieci prywatne o dowolnej konfiguracji w Europie

Free
7 Day Test

Zrównoważone serwery konfiguracyjne w dobrej cenie na Ukrainie

Obsługa infrastruktury kontenerowej i automatyzacja procesów CI/CD TuchaKube

Free
7 Day Test

Szybkie serwery oparte na nowoczesnych procesorach z centrami danych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą

Free
7 Day Test

Stabilny i szybki hosting stron internetowych i poczty z doskonałym wsparciem

Free
7 Day Test

Niezawodne przechowywanie kopii zapasowych

Free
7 Day Test

Serwery wirtualne z dużymi dyskami twardymi

Dedykowane serwery fizyczne w Europie dla maksymalnej wydajności

Dostajesz także
Tolerancja błędów
Tolerancja błędów
Centra danych odpowiadające poziomowi bezpieczeństwa Tier 3 i wyższemu
Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,0-99,9% w zależności od usługi
Niezawodność
Niezawodność
Pomoc w ochronie danych przed utratą i dostępem osób trzecich
Dodatkowe narzędzia wzmacniające ochronę informacji
Oszczędności
Oszczędności
Brak początkowej inwestycji w zakup sprzętu
Bez kosztów utrzymania kadry specjalistów technicznych
Prędkość
Prędkość
Dostęp do obszaru roboczego z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu w ciągu kilku sekund
Szybkie wdrażanie pojemności i łatwe skalowanie zasobów
Serwis
Serwis
Responsywne i zainteresowane zadaniami klienta wsparcie techniczne 24×7
4 rodzaje wsparcia do wyboru od specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem

Rozwiązania

Zdalne biuro
Zdalne biuro
 • Możliwość organizacji pracy zdalnej całej firmy
Księgowość w chmurze
Księgowość w chmurze
 • Przeniesienie księgowości i księgowości finansowej oraz innych programów korporacyjnych na serwer wirtualny

 

Hosting CRM
Hosting CRM
 • Pomoc w migracji i konfiguracji
 • Nieprzerwana praca nawet przy dużych obciążeniach
 • Bezpieczeństwo i niezawodne przechowywanie danych
Sklep internetowy w chmurze
Sklep internetowy w chmurze
 • Łatwe zarządzanie witryną z dowolnego urządzenia 24×7 i 24/7 wielojęzyczne wsparcie techniczne
 • Elastyczność i łatwe skalowanie zasobów
Hosting witryn na Drupalu
Hosting witryn na Drupalu
 • Elastyczne ustawienia konfiguracji
 • Wskaźniki wysokiej wydajności
Hosting witryn na WordPressie
Hosting witryn na WordPressie
 • Elastyczne ustawienia konfiguracji
 • Wskaźniki wysokiej wydajności
Dostawca kopii zapasowych
Dostawca kopii zapasowych
 • umieszczanie danych za granicą (głównie — Niemcy)
 • automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych
Reseller
Reseller
 • Możliwość odsprzedaży hostingu swoim klientom
 • Zarządzanie klientami

Dlaczego najlepiej zamówić usługi w chmurze w Tucha

 • Usługi Tucha pomagają bezpiecznie umieścić dane poza biurem, a nawet krajem, a także dodatkowo zabezpieczają je przed utratą, uszkodzeniem, dostępem osób trzecich czy intruzów. Zapewniamy gwarancje prawne i współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, a także oferujemy klientom dodatkowe narzędzia ochrony danych, w tym szyfrowanie kanałów komunikacji, mechanizmy przycisków alarmowych itp.
 • Podczas pracy ze zdalnymi serwerami nie ma potrzeby kupowania nowego sprzętu w czasie ani wydawania pieniędzy na naprawę obecnego. Ponadto serwery w chmurze nie wymagają początkowych inwestycji kapitałowych w zakup sprzętu IT i utrzymanie jego wydajności.
 • Usługi chmurowe naszej firmy są całkowitym zamiennikiem lokalnych serwerów w biurze. Oszczędza to czas z góry, ponieważ zdalne serwery są szybko wdrażane i łatwo skalowane.
 • Gwarantowana dostępność usług w oparciu o usługi Tucha to 99,0-99,9%, w zależności od wybranego rozwiązania i lokalizacji terytorialnej centrów danych. Dane klientów są przechowywane w certyfikowanych centrach danych, które spełniają poziomy bezpieczeństwa Tier 3 i wyższe.
 • Korzystając z usług w chmurze, będziesz mieć dostęp do wszystkich niezbędnych danych 24x7 z dowolnego zakątka świata, w dowolnym momencie ze smartfona, tabletu lub laptopa, nawet o najprostszych parametrach technicznych. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp, to stabilne połączenie z Internetem.
 • Tucha zapewnia najlepsze wsparcie techniczne na rynku dostawców chmury. Nasz kompetentny zespół wsparcia technicznego ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z chmurą i pracuje przez całą dobę: w ciągu pierwszych 13 minut od kontaktu z każdym klientem otrzymuje szczegółową informację zwrotną na jego żądanie

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"

Latest In Blog

Niektóre z popularnych programów, które korzystają z hostingu w chmurze, to systemy CRM i ERP. Dziś prawie każda firma już działa lub planuje wdrożyć takie rozwiązanie, aby usystematyzować pracę z klientami. Aby systemy CRM-ERP działały płynnie, a specjaliści mieli do nich stabilny dostęp, zalecamy umieszczenie oprogramowania w chmurze. Czytaj dalej, aby poznać korzyści z hostingu w chmurze dla biznesu i jak zorganizować pracę platform na wirtualnych serwerach Tucha.

Odpowiadamy na często zadawane przez klientów pytania: jak w prosty sposób dokonać płatności za pośrednictwem międzynarodowego systemu płatności elektronicznych PayPal lub za pomocą klasycznych przelewów bankowych Bank Transfer. Metody te przydadzą się klientom, którzy płacą za usługi w chmurze z zagranicy.

Nasz zespół niestrudzenie pracuje, aby usługi w chmurze spełniały oczekiwania klientów, a praca z usługami była prosta i przejrzysta. W szczególności dotyczy to płatności za usługi. W tym artykule proponujemy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi metodami, spośród których każdy klient będzie mógł wybrać dla siebie najwygodniejszą i najszybszą opcję.

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Zdalne serwery nie są nową koncepcją, ale czasami ich wybór może wydawać się trudnym zadaniem. Konstruktorzy wirtualni i fizyczni, elastyczni i składający się ze zrównoważonych zestawów zasobów, z data center na Ukrainie lub za granicą... Czym się różnią i co wybrać? Udostępniamy główne informacje o usługach Tucha, na podstawie których dostępne są wynajem serwerów wirtualnych i fizycznych. Artykuł pomoże ci lepiej się zorientować i bardziej świadomie określić, która z usług jest odpowiednia do rozwiązania tego lub innego problemu.

W tym artykule opowiadamy, jak zorganizować niezawodne przechowywanie kopii zapasowych w chmurze od Tucha, jakie dane można hostować i ile kosztuje korzystanie z hostingu kopii zapasowych w chmurze.

Szybkie ładowanie strony, jej płynne działanie i zdolność do wytrzymania dużych napływów odwiedzających jest ważne dla każdego zasobu, niezależnie od tego, na jakim CMS działa – WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal lub jakikolwiek inny. Między innymi wysokiej jakości hosting w chmurze pomoże osiągnąć wysokie wskaźniki wydajności. Podpowiadamy, ile kosztuje hosting strony opartej na popularnym CMS-ie w chmurze od Tucha, jak przesyłać dane i jakie korzyści w zakresie niezawodności i wygody gwarantujemy.

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline