Wynajmij serwer wirtualny dla CRM

  1. Strona główna
  2. Hosting CRM
head-img-1662

Stabilne i szybkie działanie CRM na niezawodnych serwerach wirtualnych Tucha

Hosting CRM

Wynajem serwera wirtualnego dla CRM daje firmom szerokie możliwości pracy z systemami zarządzania biznesem, sklepami internetowymi i dużymi portalami korporacyjnymi. Oprócz niezawodnego przechowywania informacji i stabilnego dostępu do nich, wirtualny serwer do hostowania systemów CRM pozwala na szybkie i wydajne działanie oprogramowania.

Dlaczego najlepiej wynająć od nas serwer wirtualny do CRM?

Dlaczego najlepiej wynająć od nas serwer wirtualny do CRM?

Serwery wirtualne Tucha spełniają wymagania techniczne oprogramowania, gwarantują szybkość i stabilność jego działania. Hosting w chmurze pomaga chronić Twoje dane przed utratą, uszkodzeniem lub kradzieżą przez hakerów. Specjaliści Tucha pomagają w przeniesieniu niezbędnych danych i ustawień początkowych do chmury, a także zapewniają dalsze wsparcie techniczne. Możesz skontaktować się z nami 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia, z każdym pytaniem związanym z działaniem CRM na serwerze.

Hosting CRM

TuchaFlex+ to serwery o elastycznych konfiguracjach w centrach danych w Niemczech o poziomie bezpieczeństwa Tier 3 i wyższym. Gwarantowana dostępność usługi — 99,9%.

Hosting CRM

TuchaBit+ to ultraszybkie serwery oparte na procesorach Intel Xeon Gold 6248R o częstotliwości taktowania co najmniej 3,0 GHz. Gwarantowana dostępność usługi wynosi 99,9%.

Hosting CRM

TuchaBit to serwery w chmurze o zrównoważonych konfiguracjach, zapewniające niezawodny hosting dla CRM, z dostępnością usługi na poziomie 99,0%.

Zalety hostingu skrzynki CRM w chmurze Tucha
Prędkość
Prędkość
Szybki dostęp do potrzebnych informacji
Uruchamiaj usługi i oprogramowanie w kilka sekund
Całodobowe wsparcie
Całodobowe wsparcie
Fachowe konsultacje i terminowa pomoc naszych specjalistów przez całą dobę
Pomoc w migracji
Pomoc w migracji
Pomożemy Ci przenieść dane do naszej chmury
Wygodna płatność
Wygodna płatność
Obsługa różnych form płatności: na rachunek bieżący (w szczególności z VAT), kartą w Privat24, przez terminal lub formularz na stronie
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie przed usunięciem i uszkodzeniem sprzętu
Bezpieczne szyfrowanie kanałów
Gotowe rozwiązania do hostingu wersji pudełkowej

popularne konfiguracje:

CRM 12
CRM 12
CPU:
1
RAM:
TuchaFlex+
2 GB
TuchaBit+
4 GB
TuchaBit
2 GB
SSD:
TuchaFlex+
30 GB
TuchaBit+
30 GB
TuchaBit
50 GB
Adres IP:
1
Интернет-магазин + CRM 12
Sklep internetowy + CRM 12
CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
50 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
Корпоративный портал 50
Portal korporacyjny 50
CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
50 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
Корпоративный портал 100
Portal korporacyjny 100
CPU:
3
RAM:
TuchaFlex+
6 GB
TuchaBit+
12 GB
TuchaBit
6 GB
SSD:
TuchaFlex+
100 GB
TuchaBit+
90 GB
TuchaBit
150 GB
Adres IP:
1
Корпоративный портал 250
Portal korporacyjny 250
CPU:
6
RAM:
TuchaFlex+
12 GB
TuchaBit+
24 GB
TuchaBit
12 GB
SSD:
TuchaBit+
200 GB
TuchaBit
180 GB
TuchaFlex+
300 GB
Adres IP:
1
Корпоративный портал 500
Portal korporacyjny 500
CPU:
8
RAM:
TuchaFlex+
16 GB
TuchaBit+
32 GB
TuchaBit
16 GB
SSD:
TuchaBit+
300 GB
TuchaBit
240 GB
TuchaFlex+
400 GB
Adres IP:
1
Энтерпрайз 1000+
Portal korporacyjny 1000+
CPU:
16
RAM:
TuchaFlex+
32 GB
TuchaBit+
64 GB
TuchaBit
32 GB
SSD:
TuchaFlex+
500 GB
TuchaBit+
480 GB
TuchaBit
800 GB
Adres IP:
1

Konfiguracje są przybliżone i zależą od konkretnych zadań konkretnego klienta. Wszystkie nasze usługi są dość elastyczne i łatwo skalowalne – samodzielnie definiujesz konfigurację swoich serwerów, zwiększasz ją lub zmniejszasz w razie potrzeby. Zamów dowolną ilość serwerów w wybranej konfiguracji. Połącz serwery w sieci. Brak ograniczeń ruchu.

Instalacja CRM na zdalnym serwerze

Korzystanie z rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM) i zainstalowanie go na zdalnym serwerze daje klientowi możliwość monitorowania stanu systemu, a co najważniejsze wpływania na jakość produktu dzięki wybranemu hostingowi. Dla maksymalnej efektywności korzystania z systemu CRM zalecamy zainstalowanie go na niezawodnych serwerach firmy Tucha. Skróci to czas wycofywania produktów, jeszcze bardziej zwiększy bezpieczeństwo informacji i zapewni pracownikom nieprzerwany dostęp do systemu.

Dlatego już teraz zamów jeden z gotowych pakietów hostingowych CRM firmy Tucha lub skontaktuj się z naszymi specjalistami usługi doboru rozwiązań!

O wsparciu technicznym
O wsparciu technicznym

Zapewniamy troskliwą i profesjonalną wielojęzyczną pomoc techniczną 24×7.

Pomożemy przenieść dane i ustawienia na wirtualny serwer w naszej chmurze.

Usługę migracji (migracja i wstępna konfiguracja) dla skrzynek CRM świadczymy bezpłatnie.

 

Dowiedz się więcej o rodzajach pomocy technicznej

Opinie klientów

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"
Opowiedz nam o swoim zadaniu

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.
Artykuły powiązane

Na wybór hostingu dla oprogramowania księgowego i danych należy zwrócić szczególną uwagę. Zawierają one poufne informacje, dlatego muszą być szczególnie chronione przed utratą, ingerencją i dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, a jednocześnie mieć nieprzerwane połączenie dla pracowników, którym przyznano dostęp. Wszystkie te wymagania spełnia hosting oprogramowania księgowego na serwerach wirtualnych od Tucha.

Przeniesienie księgowości na serwery wirtualne to jedno z najczęstszych zapytań kierowanych do zespołu Tucha. Często jednak przed podjęciem decyzji o przeniesieniu aplikacji i danych do chmury klienci mają szereg pytań:

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Szybkie ładowanie strony, jej płynne działanie i zdolność do wytrzymania dużych napływów odwiedzających jest ważne dla każdego zasobu, niezależnie od tego, na jakim CMS działa – WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal lub jakikolwiek inny. Między innymi wysokiej jakości hosting w chmurze pomoże osiągnąć wysokie wskaźniki wydajności. Podpowiadamy, ile kosztuje hosting strony opartej na popularnym CMS-ie w chmurze od Tucha, jak przesyłać dane i jakie korzyści w zakresie niezawodności i wygody gwarantujemy.

Możliwość pracy z dowolnego zakątka planety tak wydajnie jak w biurze jest pilną potrzebą wielu firm. Rozwiązania chmurowe firmy Tucha pomogą rozwiązać ten problem szybko i przy jak najmniejszych inwestycjach (zarówno wysiłku, jak i pieniędzy). Podpowiadamy, jak ustawić pracę zdalną dzięki chmurom i podamy konkretne wyliczenia.

Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zwracają się do nas klienci, jest przeniesienie księgowości do chmury. Ile to kosztuje, gdzie może się znajdować i jak przenieść pracę księgową na wirtualny serwer – odpowiedzi na te wszystkie pytania zebraliśmy w jednym artykule. Nagraliśmy także prezentację wideo. Przewiń do końca artykułu, aby obejrzeć wideo. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami 24×7!

W dalszej części artykułu podzielimy się ważnymi informacjami, podkreślając krytyczne funkcje, aby pomóc naszym klientom wybrać odpowiedni hosting VPS, który będzie pasował do wybranego przez nich CMS

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline