Wynajmij hosting na Ukrainie do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

  1. Strona główna
  2. Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi
head-img-1701

Zoptymalizowany VPS na SSD do szybkiej i płynnej obsługi projektów stworzonych na CMS z gotowymi narzędziami do zarządzania

Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

Wynajem hostingu dla internetowych systemów zarządzania projektami na Ukrainie to wygoda w pracy i dodatkowa przewaga konkurencyjna dla biznesu. Takie narzędzie do zdalnego hostingu projektów pozwala na łatwe skalowanie zasobów oraz zapewnia wysoki poziom dostępności usługi 24×7.

Hosting dla internetowej platformy do zarządzania projektami na Ukrainie oferuje dostawcę chmury Tucha do wynajęcia. Nasze rozwiązania pozwalają zaoszczędzić pieniądze na zakupie własnych serwerów i innego sprzętu IT, jego utrzymaniu i modernizacji. Wykorzystanie serwera w chmurze gwarantuje szybkie i bezawaryjne działanie oprogramowania, a także dodatkową ochronę informacji przed nieposiadającymi uprawnień dostępu osobami trzecimi.

Dlaczego hosting platformy do zarządzania projektami internetowymi jest najlepszy do wynajęcia od nas

Nasza firma nie tylko zapewnia zasoby do hostingu danych na serwerze. Pomagamy również przenieść wszystkie niezbędne informacje do chmury i zapewniamy dalsze wsparcie techniczne. Chmura firmy Tucha gwarantuje bezpieczne umieszczanie portali na bezpiecznych serwerach WWW zarówno na Ukrainie, jak i za granicą, a także daje możliwość dodatkowego szyfrowania kanałów komunikacji.

Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

Gwarantujemy obecność wszystkich ważnych wskaźników dla stabilnego działania projektów:

  • wymagane wersje serwera WWW;
  • system zarządzania bazą danych MySQL i język programowania PHP;
  • zapisywanie danych sesji;
  • przesyłanie plików.

Wskaźniki wydajności na naszych serwerach co najmniej dwukrotnie przekraczają standardowe wartości. Z nami wszelkiego rodzaju strony będą działać z maksymalną szybkością i wydajnością.

Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

Elastyczne serwery w chmurze do niezawodnego hostingu projektów internetowych. Dane przechowywane są na serwerach wirtualnych poza Ukrainą (głównie w Niemczech) w centrach danych o poziomie bezpieczeństwa Tier 3 i wyższym. Gwarantowana dostępność usługi — 99,9%.

Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

Potężne serwery wirtualne oparte na nowoczesnych procesorach z centrami danych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą, w przystępnej cenie. Nowoczesne procesory Intel Xeon Gold 6248R o częstotliwości taktowania co najmniej 3,0 GHz zapewniają wysoką prędkość. Gwarantowana dostępność usługi — 99,9%.

Hosting platformy do tworzenia i zarządzania projektami internetowymi

Zrównoważone serwery w chmurze do ekonomicznego hostingu projektów internetowych opartych na CMS z gotowymi narzędziami do zarządzania. Dane są umieszczane na Ukrainie na platformach o poziomie bezpieczeństwa Tier 3 i wyższym. Gwarancja dostępności usługi — 99,0%.

Przygotowaliśmy kilka gotowych rozwiązań do hostingu projektów w oparciu o platformę-konstruktor:

  • strona wizytówka;
  • podstawowy sklep internetowy;
  • portal informacyjny;
  • rozbudowany sklep internetowy;

Wszystkie nasze usługi są dość elastyczne i łatwo skalowalne, co pozwala na wybór i łatwą zmianę konfiguracji zgodnie z konkretnymi celami każdego klienta. Napisz do nas już teraz, a pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą usługę i konfigurację do Twoich zadań!

Gotowe pakiety do hostingu projektów na platformie-konstruyktorze

popularne konfiguracje:

Первый сайт 4 модуля
Pierwsza witryna

Strona wizytówka

CPU:
1
RAM:
TuchaFlex+
1 GB
TuchaBit+
2 GB
TuchaBit
1 GB
SSD:
TuchaFlex+
10 GB
TuchaBit+
15 GB
TuchaBit
25 GB
Adres IP:
1
Малый бизнес 31 модуль
Mały biznes

Podstawowy sklep internetowy

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
100 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
Эксперт 37 модулей
Ekspert

Portal informacyjny

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
100 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
Бизнес 49 модулей
Biznes

Zaawansowany sklep internetowy

CPU:
4
RAM:
TuchaFlex+
8 GB
TuchaBit+
16 GB
TuchaBit
8 GB
SSD:
TuchaFlex+
200 GB
TuchaBit+
120 GB
TuchaBit
200 GB
Adres IP:
1

Konfiguracje są przybliżone i zależą od konkretnych zadań konkretnego klienta.

Zalety umieszczania projektów w chmurze Tucha
Prędkość
Prędkość
Szybki dostęp do potrzebnych informacji
Uruchamiaj usługi i oprogramowanie w kilka sekund
Całodobowe wsparcie
Całodobowe wsparcie
Fachowe konsultacje i terminowa pomoc naszych specjalistów przez całą dobę
Pomoc w migracji
Pomoc w migracji
Pomożemy Ci przenieść dane do naszej chmury
Wygodna płatność
Wygodna płatność
Obsługa różnych form płatności: na rachunek bieżący (w szczególności z VAT), kartą w Privat24, przez terminal lub formularz na stronie
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie przed usunięciem i uszkodzeniem sprzętu
Bezpieczne szyfrowanie kanałów
Co to jest platforma do tworzenia witryn?

Platformy do tworzenia witryn to dowolny system zarządzania treścią witryny (CMS). Jest to maszyna wirtualna wdrożona na serwerze lokalnym lub w chmurze, która zawiera wszystkie narzędzia do zarządzania witryną, w tym buforowanie, tworzenie klastrów, bazy danych, sklepy, panele monitorowania i ustawienia zawartości witryny. Ten CMS umożliwia tworzenie i zarządzanie sklepami internetowymi, portalami korporacyjnymi i informacyjnymi, witrynami wizytówkowymi i innymi projektami internetowymi.


Takie systemy są dość zróżnicowane. Od mocnych i uniwersalnych po proste rozwiązania o wąskim profilu. Nie rozwodzimy się szczegółowo nad funkcjami i możliwościami takich platform, ponieważ nasza odpowiedzialność jest nieco wyższa – na poziomie maszyny wirtualnej. Gwarantujemy jej moc i wydajność dzięki naszej reputacji i Umowie o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

Opinie klientów

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"
Opowiedz nam o swoim zadaniu

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.
Artykuły powiązane

Na wybór hostingu dla oprogramowania księgowego i danych należy zwrócić szczególną uwagę. Zawierają one poufne informacje, dlatego muszą być szczególnie chronione przed utratą, ingerencją i dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, a jednocześnie mieć nieprzerwane połączenie dla pracowników, którym przyznano dostęp. Wszystkie te wymagania spełnia hosting oprogramowania księgowego na serwerach wirtualnych od Tucha.

Przeniesienie księgowości na serwery wirtualne to jedno z najczęstszych zapytań kierowanych do zespołu Tucha. Często jednak przed podjęciem decyzji o przeniesieniu aplikacji i danych do chmury klienci mają szereg pytań:

Odpowiadamy na często zadawane przez klientów pytania: jak w prosty sposób dokonać płatności za pośrednictwem międzynarodowego systemu płatności elektronicznych PayPal lub za pomocą klasycznych przelewów bankowych Bank Transfer. Metody te przydadzą się klientom, którzy płacą za usługi w chmurze z zagranicy.

Nasz zespół niestrudzenie pracuje, aby usługi w chmurze spełniały oczekiwania klientów, a praca z usługami była prosta i przejrzysta. W szczególności dotyczy to płatności za usługi. W tym artykule proponujemy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi metodami, spośród których każdy klient będzie mógł wybrać dla siebie najwygodniejszą i najszybszą opcję.

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Zdalne serwery nie są nową koncepcją, ale czasami ich wybór może wydawać się trudnym zadaniem. Konstruktorzy wirtualni i fizyczni, elastyczni i składający się ze zrównoważonych zestawów zasobów, z data center na Ukrainie lub za granicą... Czym się różnią i co wybrać? Udostępniamy główne informacje o usługach Tucha, na podstawie których dostępne są wynajem serwerów wirtualnych i fizycznych. Artykuł pomoże ci lepiej się zorientować i bardziej świadomie określić, która z usług jest odpowiednia do rozwiązania tego lub innego problemu.

W tym artykule opowiadamy, jak zorganizować niezawodne przechowywanie kopii zapasowych w chmurze od Tucha, jakie dane można hostować i ile kosztuje korzystanie z hostingu kopii zapasowych w chmurze.

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline