Wynajem serwera wirtualnego do pracy zdalnej

  1. Strona główna
  2. Zdalne biuro
head-img-1743

Wirtualne miejsca pracy w niezawodnej chmurze z lepszym wsparciem technicznym 24×7

Zdalne biuro

Usługi chmurowe do wdrożenia w biurze umożliwiają pracownikom wspólne korzystanie z firmowego oprogramowania i aplikacji, dokumentów, archiwów, plików dowolnego formatu i objętości. Chmura pozwala bezpiecznie przechowywać wszystkie ważne dane, hostować systemy CRM- i ERP-, a także konta użytkowników. Dostęp do danych służbowych może uzyskać każdy pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia z dowolnego miejsca na świecie oraz w dowolnym czasie.

Jeśli planujesz wynająć zdalne biuro w chmurze na Ukrainie, możesz być pewien, że wybór usług Tucha to doskonała decyzja. Z pewnością stanie się wygodnym narzędziem dla kadry kierowniczej, menedżerów, księgowych, pracowników działu sprzedaży i obsługi technicznej, marketerów i innych specjalistów, gdyż pozwoli im w pełni wykonywać swoje obowiązki poza biurem. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp, to prosty gadżet i stabilne połączenie z Internetem.

Zdalne biuro

Jeśli potrzebujesz niezawodnego serwera wirtualnego w przystępnej cenie, który pomoże umieścić zarówno poszczególne programy robocze i dane, jak i całą infrastrukturę IT firmy, to usługa TuchaBit będzie właściwym rozwiązaniem.

Zdalne biuro

Dzięki usłudze TuchaBit+ dostępne są ultraszybkie serwery wirtualne oparte na nowoczesnych procesorach z centrami danych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Zdalne biuro

Usługa TuchaFlex+ nadaje się do korzystania z serwerów o elastycznych konfiguracjach z lokalizacjami w Niemczech, które pomogą również umieścić całą infrastrukturę IT lub programy do pracy.

Gotowe pakiety do przenoszenia biura do chmury

popularne konfiguracje

Офис 2
Biuro 2

do 2 użytkowników

CPU:
1
RAM:
TuchaFlex+
2 GB
TuchaBit+
4 GB
TuchaBit
2 GB
SSD:
TuchaFlex+
50 GB
TuchaBit+
30 GB
TuchaBit
50 GB
Adres IP:
1
Офис 5
Biuro 5

do 5 użytkowników

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
100 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
Офис 10
Biuro 10

do 10 użytkowników

CPU:
4
RAM:
TuchaFlex+
8 GB
TuchaBit+
16 GB
TuchaBit
8 GB
SSD:
TuchaFlex+
200 GB
TuchaBit+
120 GB
TuchaBit
200 GB
Adres IP:
1
Офис 20
Biuro 20

20+ użytkowników

CPU:
8
RAM:
TuchaFlex+
16 GB
TuchaBit+
32 GB
TuchaBit
16 GB
SSD:
TuchaFlex+
400 GB
TuchaBit+
240 GB
TuchaBit+
400 GB
Adres IP:
1

Konfiguracje są przybliżone i zależą od konkretnych zadań konkretnego klienta. Wszystkie nasze usługi są dość elastyczne i łatwo skalowalne – samodzielnie definiujesz konfigurację swoich serwerów, zwiększasz ją lub zmniejszasz w razie potrzeby. Zamów dowolną ilość serwerów w wybranej konfiguracji. Połącz serwery w sieci. Brak ograniczeń trafficu.

W przypadku osób prawnych będących płatnikami podatku VAT cena obejmuje już podatek VAT.

Dlaczego wynajem zdalnego biura w chmurze jest u nas najlepszy

Zdalne biuro

Decydując się na wynajęcie od nas biura zdalnego, masz gwarancję ochrony ważnych danych przed utratą, uszkodzeniem i usunięciem sprzętu IT. Pomagamy zapewnić wygodną pracę z programami i danymi dla całego zespołu, a także dodatkowo zabezpieczamy informacje dzięki szyfrowaniu kanałów komunikacji. A jeśli masz pytania techniczne dotyczące pracy na serwerze, skontaktuj się z naszymi specjalistami 24×7. Zawsze służymy pomocą i radą.

Zdalne biuro

Zespół Tucha zapewnia również pomoc w przeniesieniu niezbędnych programów oraz danych klientów do chmury. Nasze serwery pozwalają na jak najszybsze skalowanie zasobów serwerów zdalnych i tworzenie dodatkowych miejsc pracy w razie takiej potrzeby.

Zdalne biuro

Tucha dostarcza gotowe usługi i konfiguracje zdalnego biura w chmurze dla firm zatrudniających do 2, 5, 10, 20 i więcej pracowników. Ponadto szybko dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla zespołu dowolnej liczby specjalistów, w oparciu o zadania i budżet klienta. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze usługi i konfiguracji do prowadzenia działalności gospodarczej, zamów oddzwonienie lub zadaj pytanie naszemu specjaliście na stronie już teraz!

Zalety biura w chmurze od Tucha
Całodobowe wsparcie
Całodobowe wsparcie
Fachowe konsultacje i terminowa pomoc naszych specjalistów przez całą dobę
Pomoc w migracji
Pomoc w migracji
Pomożemy Ci przenieść dane do naszej chmury
Skalowalność
Skalowalność
Możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę zasobów i stworzyć dodatkowe zadania w ciągu kilku minut
Wygodna płatność
Wygodna płatność
Obsługa różnych form płatności: na rachunek bieżący (w szczególności z VAT), kartą w Privat24, przez terminal lub formularz na stronie
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie przed usunięciem i uszkodzeniem sprzętu
Bezpieczne szyfrowanie kanałów
Opinie klientów

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"
Opowiedz nam o swoim zadaniu

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.
Artykuły powiązane

Na wybór hostingu dla oprogramowania księgowego i danych należy zwrócić szczególną uwagę. Zawierają one poufne informacje, dlatego muszą być szczególnie chronione przed utratą, ingerencją i dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, a jednocześnie mieć nieprzerwane połączenie dla pracowników, którym przyznano dostęp. Wszystkie te wymagania spełnia hosting oprogramowania księgowego na serwerach wirtualnych od Tucha.

Przeniesienie księgowości na serwery wirtualne to jedno z najczęstszych zapytań kierowanych do zespołu Tucha. Często jednak przed podjęciem decyzji o przeniesieniu aplikacji i danych do chmury klienci mają szereg pytań:

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Szybkie ładowanie strony, jej płynne działanie i zdolność do wytrzymania dużych napływów odwiedzających jest ważne dla każdego zasobu, niezależnie od tego, na jakim CMS działa – WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal lub jakikolwiek inny. Między innymi wysokiej jakości hosting w chmurze pomoże osiągnąć wysokie wskaźniki wydajności. Podpowiadamy, ile kosztuje hosting strony opartej na popularnym CMS-ie w chmurze od Tucha, jak przesyłać dane i jakie korzyści w zakresie niezawodności i wygody gwarantujemy.

Możliwość pracy z dowolnego zakątka planety tak wydajnie jak w biurze jest pilną potrzebą wielu firm. Rozwiązania chmurowe firmy Tucha pomogą rozwiązać ten problem szybko i przy jak najmniejszych inwestycjach (zarówno wysiłku, jak i pieniędzy). Podpowiadamy, jak ustawić pracę zdalną dzięki chmurom i podamy konkretne wyliczenia.

W dalszej części artykułu podzielimy się ważnymi informacjami, podkreślając krytyczne funkcje, aby pomóc naszym klientom wybrać odpowiedni hosting VPS, który będzie pasował do wybranego przez nich CMS

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline