Wynajmij serwer do pracy w księgowości

  1. Strona główna
  2. Księgowość w chmurze
head-img-1268

Przeniesienie księgowości i księgowości finansowej oraz innych programów korporacyjnych na serwer wirtualny

Księgowość w chmurze

Dostawca rozwiązań chmurowych Tucha oferuje wynajem zdalnego serwera do prac księgowych na Ukrainie. Serwer chmurowy dla programów księgowych i danych pozwala zoptymalizować procesy księgowe i zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych. Na takim serwerze można umieścić wszystkie niezbędne aplikacje i dane do pracy:

  • programy księgowe i finansowo-księgowe;
  • oprogramowanie do raportowania i elektronicznego zarządzania dokumentami;
  • systemy do zarządzania relacjami z klientami i planowania zasobów przedsiębiorstwa;
  • aplikacje typu „klient-bank”;
  • Systemy CRM i ERP, telefonia IP, poczta korporacyjna;
  • firmowe bazy wiedzy, archiwa plików itp.
Księgowość w chmurze

Umieszczenie księgowości w chmurze pomaga zminimalizować ryzyko utraty informacji w wyniku uszkodzeń dysków twardych, a także chronić dane przed dostaniem się w ręce niepowołanych osób. Ponadto rozwiązanie to zapewnia całodobowy dostęp do wszystkich programów i plików z dowolnego urządzenia oeaz z dowolnego miejsca na świecie. Aby korzystać z księgowości w chmurze, nie potrzebujesz specjalnej wiedzy i dużych inwestycji kapitałowych. A wszystko, czego potrzeba do pracy, to stabilny dostęp do Internetu.

Księgowość w chmurze

Elastyczne serwery w chmurze do przenoszenia zarówno pojedynczych aplikacji służbowych, jak i całej infrastruktury IT firmy. Serwery wirtualne i sieci prywatne o dowolnych konfiguracjach (Niemcy).

Księgowość w chmurze

Szybkie serwery wirtualne oparte na nowoczesnych procesorach z centrami danych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą, w przystępnej cenie.

Księgowość w chmurze

Zrównoważone serwery w chmurze do migracji miejsc pracy, poszczególnych programów pracy i całej infrastruktury IT firmy. Serwery wirtualne o zrównoważonych konfiguracjach (Ukraina).

Zalety księgowości w chmurze od Tucha
Całodobowe wsparcie
Całodobowe wsparcie
Fachowe konsultacje i terminowa pomoc naszych specjalistów przez całą dobę
Pomoc w migracji
Pomoc w migracji
Pomożemy Ci przenieść dane do naszej chmury
Skalowalność
Skalowalność
Możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę zasobów i stworzyć dodatkowe zadania w ciągu kilku minut
Wygodna płatność
Wygodna płatność
Obsługa różnych form płatności: na rachunek bieżący (w szczególności z VAT), kartą w Privat24, przez terminal lub formularz na stronie
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie przed usunięciem i uszkodzeniem sprzętu
Bezpieczne szyfrowanie kanałów
Gotowe rozwiązania do księgowości w chmurze

Popularne konfiguracje:

Бухгалтерия 2
Rachunkowość 2

do 2 użytkowników

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
2 GB
TuchaBit+
4 GB
TuchaBit
2 GB
SSD:
TuchaFlex+
50 GB
TuchaBit+
30 GB
TuchaBit
50 GB
adres IP:
1
Бухгалтерия 5
Rachunkowość 5

do 5 użytkowników

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
5 GB
TuchaBit+
10 GB
TuchaBit
5 GB
SSD:
TuchaFlex+
70 GB
TuchaBit+
75 GB
TuchaBit
125 GB
adres IP:
1
Бухгалтерия 10
Rachunkowość 10

do 10 użytkowników

CPU:
5
RAM:
TuchaFlex+
10 GB
TuchaBit+
20 GB
TuchaBit
10 GB
SSD:
TuchaFlex+
120 GB
TuchaBit+
150 GB
TuchaBit
250 GB
adres IP:
1
Бухгалтерия 20
Rachunkowość 20

20+ użytkowników

CPU:
8
RAM:
TuchaFlex+
20 GB
TuchaBit+
40 GB
TuchaBit
20 GB
SSD:
TuchaFlex+
220 GB
TuchaBit+
300 GB
TuchaBit
500 GB
adres IP:
1

Konfiguracja i cena uzależniona jest od usługi na jakiej projekt będzie realizowany oraz od specyfiki zadań klienta. Wszystkie nasze usługi są dość elastyczne i łatwo skalowalne – samodzielnie definiujesz konfigurację swoich serwerów, zwiększasz ją lub zmniejszasz w razie potrzeby. Zamów dowolną ilość serwerów w wybranej konfiguracji. Połącz serwery w sieci. Brak ograniczeń trafficu.

Для юридических лиц-плательщиков НДС цена уже включает в себя НДС.

Kto skorzysta na umieszczeniu programów i aplikacji księgowych w chmurze?

business_owners Menedżerowie i właściciele firm


Przenoszenie programów i dokumentów na serwery wirtualne oznacza ochronę informacji przed utratą, usunięciem, dostępem intruzów i osób postronnych. Twoje dane zostaną przywrócone nawet po ataku wirusa lub awarii technicznej: regularne migawki systemu i możliwość tworzenia kopii zapasowych odpowiadają za ich zachowanie.

Ponadto wszystkie zasoby IT są łatwo skalowalne, co pozwala nie tracić czasu i pieniędzy na ich wymianę. A dzięki mobilności możesz monitorować wszystkie zmiany i działania pracowników w przestrzeni roboczej.
 

 staff
 Pracownicy firmy

Zdalna księgowość w chmurze ułatwia pracę wszystkim użytkownikom, gdyż zapewnia szybką aktualizację danych w programach i dokumentach, a także zapewnia możliwość pracy w dowolnym momencie.

Dlaczego wynajem serwera w chmurze do księgowości jest najlepszy u nas

Tucha zapewnia klientom wysokiej jakości całodobowe wsparcie techniczne i porady eksperckie zarówno na etapie przejścia na serwer lub storage w chmurze, jak i przez cały okres ich użytkowania. Gwarantujemy pełną ochronę danych przed cyberatakami i złośliwym oprogramowaniem.

Wynajęcie usługi chmurowej do księgowości od Tucha pozwala elastycznie zarządzać ilością zasobów i szybko tworzyć miejsca pracy. Możesz także wybrać dowolną dogodną metodę płatności: na rachunek bieżący, kartą w bankowości mobilnej, przez terminal lub formularz na stronie.

Opinie klientów

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"
Opowiedz nam o swoim zadaniu

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Zdalny serwer do księgowości od Tucha

Firma Tucha oferuje kilka usług wynajmu pamięci masowej na zdalnym serwerze. W podstawowej konfiguracji TuchaBit udostępniamy zrównoważone serwery wirtualne na Ukrainie, które pomogą umieścić w chmurze stanowiska pracy, poszczególne aplikacje lub całą infrastrukturę IT firmy.

Usługa TuchaBit+ korzysta z ultraszybkich serwerów w chmurze opartych na wydajnych procesorach z centrami danych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Kolejną usługą TuchaFlex+ są elastyczne serwery w chmurze, na które można przenieść zarówno całą infrastrukturę IT przedsiębiorstwa, jak i poszczególne programy pracy. Usługa zapewnia możliwość korzystania z serwerów wirtualnych oraz sieci prywatnych o dowolnej konfiguracji z data center w Niemczech.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o usługach i zdecydować o niezbędnej konfiguracji, zamów oddzwonienie lub zostaw wiadomość w specjalnym formularzu na stronie.

Serwer do księgowości dla 5 użytkowników

Dla księgowości do 5 użytkowników udostępniamy gotowe rozwiązanie w postaci serwera w chmurze opartego na dwóch rdzeniach procesorowych z pamięcią RAM od 5 GB do 10 GB i pamięcią na dysku twardym od 70 GB do 125 GB. Koszt takiej konfiguracji będzie zależny od usługi, na której realizowane jest zadanie.

Serwer oprogramowania dla 20 użytkowników

Jeśli potrzebujesz zdalnego serwera księgowego z dostępem dla 20 lub więcej użytkowników, polecamy popularne rozwiązanie oparte na 8-rdzeniowym procesorze z od 20 GB do 40 GB pamięci RAM i od 220 GB do 500 GB miejsca na dysku twardym. Ta i inne konfiguracje są wystarczająco elastyczne, aby umożliwić łatwe skalowanie, jeśli potrzeba więcej zasobów.

Zostaw zapytanie na stronie, a nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą, aby wybrać optymalne rozwiązanie chmurowe. Wsparcie techniczne Tucha jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Artykuły powiązane

Na wybór hostingu dla oprogramowania księgowego i danych należy zwrócić szczególną uwagę. Zawierają one poufne informacje, dlatego muszą być szczególnie chronione przed utratą, ingerencją i dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, a jednocześnie mieć nieprzerwane połączenie dla pracowników, którym przyznano dostęp. Wszystkie te wymagania spełnia hosting oprogramowania księgowego na serwerach wirtualnych od Tucha.

Przeniesienie księgowości na serwery wirtualne to jedno z najczęstszych zapytań kierowanych do zespołu Tucha. Często jednak przed podjęciem decyzji o przeniesieniu aplikacji i danych do chmury klienci mają szereg pytań:

Odpowiadamy na często zadawane przez klientów pytania: jak w prosty sposób dokonać płatności za pośrednictwem międzynarodowego systemu płatności elektronicznych PayPal lub za pomocą klasycznych przelewów bankowych Bank Transfer. Metody te przydadzą się klientom, którzy płacą za usługi w chmurze z zagranicy.

Nasz zespół niestrudzenie pracuje, aby usługi w chmurze spełniały oczekiwania klientów, a praca z usługami była prosta i przejrzysta. W szczególności dotyczy to płatności za usługi. W tym artykule proponujemy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi metodami, spośród których każdy klient będzie mógł wybrać dla siebie najwygodniejszą i najszybszą opcję.

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Zdalne serwery nie są nową koncepcją, ale czasami ich wybór może wydawać się trudnym zadaniem. Konstruktorzy wirtualni i fizyczni, elastyczni i składający się ze zrównoważonych zestawów zasobów, z data center na Ukrainie lub za granicą... Czym się różnią i co wybrać? Udostępniamy główne informacje o usługach Tucha, na podstawie których dostępne są wynajem serwerów wirtualnych i fizycznych. Artykuł pomoże ci lepiej się zorientować i bardziej świadomie określić, która z usług jest odpowiednia do rozwiązania tego lub innego problemu.

W tym artykule opowiadamy, jak zorganizować niezawodne przechowywanie kopii zapasowych w chmurze od Tucha, jakie dane można hostować i ile kosztuje korzystanie z hostingu kopii zapasowych w chmurze.

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline