Hosting dla sklepu internetowego

 1. Strona główna
 2. Хмари для e-commerce
head-img-1611

W infrastrukturze chmurowej Twój sklep internetowy działa stabilnie i szybko

Хмари для e-commerce

Rocznie liczba sprzedaży internetowej na Ukrainie rośnie o około 30%. Wynika to z wygody korzystania ze sklepów internetowych, oszczędności czasu kupującego oraz szerokiej gamy produktów w katalogach internetowych.

Aby przyciągnąć i zatrzymać odwiedzających, ważne jest, aby właściciele sklepów internetowych zadbali o sprawne działanie witryny. Wykorzystanie hostingu w chmurze do hostowania e-sklepu pozwala uzyskać stabilne i szybkie działanie strony, a jednocześnie nie wymaga dużych nakładów na zakup sprzętu IT, jego utrzymanie, wymianę czy aktualizację.

Usługi hostingu e-sklepu w chmurze

Aby zapewnić niezawodny hosting stron internetowych, wybierz opcje hostingu z przechowywaniem danych w certyfikowanych data center, z prawnymi gwarancjami bezpieczeństwa, szybkim i kompetentnym wsparciem technicznym. Dostawca rozwiązań chmurowych Tucha świadczy te usługi. Oferujemy kilka opcji usługi hostingu sklepu internetowego w chmurze:

Хмари для e-commerce

Wirtualne serwery o elastycznych konfiguracjach z gwarantowaną dostępnością usług na poziomie 99,9%. Dane są umieszczane poza Ukrainą (w Niemczech) w centrach danych spełniających poziomy bezpieczeństwa Tier 3 i wyższe.

Хмари для e-commerce

Ultraszybkie serwery wirtualne, które pomagają hostować dane zarówno na Ukrainie, jak i za granicą (na Słowacji). Gwarantowana dostępność usługi wynosi 99,9%.

Хмари для e-commerce

Zrównoważone serwery wirtualne w przystępnej cenie. Usługa pomaga umieścić dane na stronach Ukrainy, a gwarantowana dostępność usług wynosi 99,0%.

Ile kosztuje wynajem usługi chmurowej dla e-sklepu

popularne konfiguracje:

E-shop 1
E-shop 1

Невеликий інтернет-магазин

CPU:
1
RAM:
TuchaFlex+
1 GB
TuchaBit+
2 GB
TuchaBit
1 GB
SSD:
TuchaFlex+
25 GB
TuchaBit+
15 GB
TuchaBit
25 GB
Adres IP:
1
E-shop 2
E-shop 2

Помірно навантажений проект

CPU:
1
RAM:
TuchaFlex+
2 GB
TuchaBit+
4 GB
TuchaBit
2 GB
SSD:
TuchaFlex+
50 GB
TuchaBit+
30 GB
TuchaBit
50 GB
Adres IP:
1
E-shop 3
E-shop 3

Obciążony sklep internetowy

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
4 GB
TuchaBit+
8 GB
TuchaBit
4 GB
SSD:
TuchaFlex+
100 GB
TuchaBit+
60 GB
TuchaBit
100 GB
Adres IP:
1
E-shop 4
E-shop 4

Mocno obciążony projekt

CPU:
4
RAM:
TuchaFlex+
8 GB
TuchaBit+
16 GB
TuchaBit
8 GB
SSD:
TuchaFlex+
200 GB
TuchaBit+
120 GB
TuchaBit
200 GB
Adres IP:
1

Konfiguracje są przybliżone i zależą od konkretnych zadań konkretnego klienta. Wszystkie nasze usługi są dość elastyczne i łatwo skalowalne – samodzielnie definiujesz konfigurację swoich serwerów, zwiększasz ją lub zmniejszasz w razie potrzeby. Zamów dowolną ilość serwerów w wybranej konfiguracji. Połącz serwery w sieci. Brak ograniczeń trafficu.

Dlaczego najlepiej zamówić hosting dla sklepu internetowego u Tucha

Usługi Tucha są najlepszym rozwiązaniem do hostingu sklepów internetowych z kilku powodów:

Хмари для e-commerce
 • Otrzymujesz serwery wirtualne o wysokim stopniu odporności systemu na awarie, w szczególności dzięki duplikacji głównych kanałów komunikacji. Oznacza to, że działanie sklepu internetowego nie jest uzależnione od stabilności dostaw energii elektrycznej, dostępności łącza internetowego czy stopnia obciążenia serwera.
 • Gwarantowana dostępność usług wynosi 99,0-99,9%, w zależności od wybranej usługi i lokalizacji terytorialnej centrów danych. Możesz pracować na zdalnym serwerze z dowolnego urządzenia iz dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu.
Хмари для e-commerce
 • Wirtualne serwery ułatwiają i przyspieszają skalowanie zasobów, dzięki czemu rozszerzenie konfiguracji maszyn zajmuje tylko kilka godzin.
 • Responsywny zespół Tucha jest gotowy odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące wynajmu hostingu dla sklepu internetowego lub pracy na serwerze. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści wsparcia technicznego pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Jak wybrać hosting dla sklepu internetowego

Jak wybrać hosting dla sklepu internetowego

Wybierając hosting dla sklepu internetowego zwróć uwagę na następujące ważne parametry:

 • duża szybkość ładowania strony, ponieważ ten czynnik często jest decydujący dla kupującego;
 • nieprzerwana praca serwerów oraz wskaźniki gwarantowanej dostępności usług na poziomie co najmniej 99,0%;
Хмари для e-commerce
 • możliwość tworzenia kopii zapasowych danych i przechowywania ich w chmurze, oddzielnie od głównych informacji;
 • prosta i przejrzysta funkcjonalność hostingu, a także łatwość obsługi;
 • szybkość reakcji wsparcia technicznego na zgłoszenie i pomoc w rozwiązaniu problemu natychmiast po skontaktowaniu się z dostawcą.
Opinie klientów

Dziękujemy za waszą pracę!

Read Full Story
Sergiej
kierownik ds. Sprzedaży
SPD PETROW

Jestem ze wszystkiego zadowolony. Zespół reaguje bardzo szybko. Wszystkie trudności są szybko rozwiązywane, co znacznie upraszcza pracę. Moja firma to docenia.

Read Full Story
Vlad
Księgowy

Użytkowniky z usług tucha od kilku lat. Znaleźliśmy dla siebie tę idealną opcję w rozwiązaniach księgowych, gdy potrzebny jest zdalny dostęp do programów. To bardzo wygodne. Polecam gorąco.

Read Full Story
Aleksander

Jest to w chwili obecnej najlepsza usługa w chmurze! Dziękujemy za waszą pracę!!!

Read Full Story
Natalia
Księgowa
LLC BF Titanprombud

Nasza firma współpracuje z Tuchą w zakresie usług chmurowych od ponad roku. W trakcie prac udzielane wsparcie techniczne i doradztwo przebiegało szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy.

Read Full Story
Ludmiła

Najlepsza obecnie dostępna usługa w chmurze. Podczas użytkowania nie było żadnych problemów!

Read Full Story
Stanisław

Dziękuję bardzo za państwa usługi! Nigdy nie miałam problemu. Wszystko działa idealnie! Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu. Z państwem nasz biznes jest w dobrych rękach! Szczególnie doceniamy stałą informację zwrotną. Znakomita obsługa! Bardzo polecam!

Read Full Story
Tatiana
Dyrektor finansowy
Teikoff Ukraina, LLC

Od około trzech lat współpracujemy z firmą Tucha w zakresie usługi chmurowej naszego serwisu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy, w szczególności z szybkości odpowiedzi na niezbędne pytania konsultacyjne czy wsparcia technicznego.

Polecamy firmę jako solidnego partnera.

Read Full Story
Jerzy
Kierownik

Dziękuję firmie Tucha za usługi hostingowe i wsparcie techniczne. Zawsze szybka reakcja na nasze prośby, lojalne ceny, terminowe odpowiedzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, współpracujemy już ponad rok i mamy wiele planów na przyszłość!

Read Full Story
Dmytro
CEO
Geniustudio

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność zespołowi Tucha. Specjalne podziękowania dla Lilii Semernya, która jest zawsze w kontakcie, uważna na pytania, szybko je rozwiązuje i udziela informacji w przystępny sposób. Na pewno oddzwoni, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Życzę rozwoju dla firmy i pracowników spokojnego nieba.

Z szacunkiem, główna księgowa "PIDLITOK" Sp. z o.o.

Read Full Story
Hałyna
Główna księgowa
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "PIDLITOK"
Opowiedz nam o swoim zadaniu

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.
Artykuły powiązane

Na wybór hostingu dla oprogramowania księgowego i danych należy zwrócić szczególną uwagę. Zawierają one poufne informacje, dlatego muszą być szczególnie chronione przed utratą, ingerencją i dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, a jednocześnie mieć nieprzerwane połączenie dla pracowników, którym przyznano dostęp. Wszystkie te wymagania spełnia hosting oprogramowania księgowego na serwerach wirtualnych od Tucha.

Przeniesienie księgowości na serwery wirtualne to jedno z najczęstszych zapytań kierowanych do zespołu Tucha. Często jednak przed podjęciem decyzji o przeniesieniu aplikacji i danych do chmury klienci mają szereg pytań:

Odpowiadamy na często zadawane przez klientów pytania: jak w prosty sposób dokonać płatności za pośrednictwem międzynarodowego systemu płatności elektronicznych PayPal lub za pomocą klasycznych przelewów bankowych Bank Transfer. Metody te przydadzą się klientom, którzy płacą za usługi w chmurze z zagranicy.

Nasz zespół niestrudzenie pracuje, aby usługi w chmurze spełniały oczekiwania klientów, a praca z usługami była prosta i przejrzysta. W szczególności dotyczy to płatności za usługi. W tym artykule proponujemy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi metodami, spośród których każdy klient będzie mógł wybrać dla siebie najwygodniejszą i najszybszą opcję.

Laravel to popularny framework open source do tworzenia stron internetowych. O szerokim zastosowaniu oprogramowania decydują zalety, które odróżniają go od CMS. Aby jednak uzyskać maksymalne korzyści z pracy z projektami internetowymi opartymi na platformie, potrzebujesz niezawodnego hostingu. Pod warunkiem, że jest to w zasięgu zdalnych serwerów Tuchy — zarówno dedykowanych wirtualnych, jak i fizycznych. Podpowiadamy, jakie korzyści odniesie biznes dzięki hostingowi stron internetowych na Laravel w naszych chmurach.

Wybór serwerów zdalnych jest coraz szerszy. Jak spośród całej różnorodności wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do swojego zadania? Proponujemy wspólnie zrozumieć, jakie rodzaje serwerów zdalnych oferujemy do wynajęcia naszym klientom, dowiedzieć się, w jakich przypadkach maszyny wirtualne z ich znaczącymi zaletami będą najbardziej przydatne i kiedy warto zwrócić uwagę na serwery fizyczne.

Zdalne serwery nie są nową koncepcją, ale czasami ich wybór może wydawać się trudnym zadaniem. Konstruktorzy wirtualni i fizyczni, elastyczni i składający się ze zrównoważonych zestawów zasobów, z data center na Ukrainie lub za granicą... Czym się różnią i co wybrać? Udostępniamy główne informacje o usługach Tucha, na podstawie których dostępne są wynajem serwerów wirtualnych i fizycznych. Artykuł pomoże ci lepiej się zorientować i bardziej świadomie określić, która z usług jest odpowiednia do rozwiązania tego lub innego problemu.

W tym artykule opowiadamy, jak zorganizować niezawodne przechowywanie kopii zapasowych w chmurze od Tucha, jakie dane można hostować i ile kosztuje korzystanie z hostingu kopii zapasowych w chmurze.

Zamknij
Zamów telefon zwrotny

Sprawdź, czy informacje w polu numeru telefonu są prawidłowe

Fields are required.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i akceptuje Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google.

Używamy plików cookies.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszej witryny i zbierać dane o tym, jak odwiedzający wchodzą w interakcje z naszą witryną, produktami i usługami. Klikając Akceptuj lub kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych narzędzi do celów reklamowych i analitycznych zgodnie z naszą «Polityką plików cookie».

AcceptDecline